Kalite ve Hijyen bizim işimiz...

Yetgin Pastanesi Hakkında

Hasan Yetgin - Yetgin Pastanesi
1994 ‘den bu yana Alanya'nın adeta bir simgesi konumuna gelmiş olan Yetgin Pastanesi olarak marka değerimize yakışır nitelikte; ürünlerimizi, tamamen hijyen ilkelerine uygun şekilde üretip, her zaman taze ve lezzetli olarak, nitelikli ve güleryüzlü personelimizin servisi ile sizlerin beğenisine sunarak; kaliteli ve yenilikçi ürün ve hizmet anlayışı ile sizlerin memnuniyetini ve güvenini en üst düzeyde tutmak için çalışıyoruz. Sevinçlerinize tat katmaktan mutluluk duyuyoruz...

Her sabah, günün ilk ışıkları ile birlikte, fırınımızdan yeni çıkmış her biri ayrı lezzette poğaça, açma, simit çeşitleri ve gül böreklerimiz ile sizlere sıcak bir günaydın demenin keyfini yaşıyoruz. Gün boyu salata, sandwich ve krep çeşitlerimizle sizlere lezzet keyfi sunmanın heyecanını yaşıyoruz.

20 yıllık geçmişimiz, deneyimlerimizle oluşturduğumuz lezzetlerimizle; ofis ikramları, çay saati ikramları, fırından damağınıza tatlı ve tuzlu çeşitleri, rengarenk tartöletler, tartlar, cheesecake’ler, özel günleriniz, kutlama ve tebrikleriniz için, çeşit çeşit pastalar, Sevinç Limonatası, geleneksel sütlü tatlılar, vazgeçilmez doğal ve geleneksel tatlardaki dondurmalar, kup’larımız ve özel çikolata zenginliklerimiz ile sizlere hizmet etmekten tatlı bir gurur duyuyoruz.


Anasayfaya Dön